Hirdetés
Hirdetés
Felügyeleti szerv
Hirdetés
Hirdetés
Nézettség számláló
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa3708
mod_vvisit_counterTegnap3912
mod_vvisit_counterEzen a héten11254
mod_vvisit_counterUtolsó héten41227
mod_vvisit_counterEbben a hónapban11254
mod_vvisit_counterUtolsó hónapban208792
mod_vvisit_counterÖsszesen6598711

free counters

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
English (United Kingdom)Hungarian (formal)

Újabb hírek a Víziszínpadról

A Szarvason épülő Víziszínpadról már többször tudósítottunk, így az építkezés befejezéséhez közeledve szintén kötelességünknek érezzük. Már a megvan a teljes nyári programterv ami a június 4-i Gyermek Szólótánc Fesztivállal veszi kezdetét, majd azt követően a legkülönbözőbb művészeti stílusok jeles képviselői lépnek fel városunkban. Reméljük, hogy ez a kulturális-turisztikai attrakció tovább emeli városunk hírnevét.
 

 

Hirdetés